Hepimizin içinde aslında hiç ölmeyen ama bastırılmış bir çocuk var değil mi ? Aslında onu dinlemeyi, kalbimizdeki çırpınışını görebilsek, o zaten bizi her zaman kucaklamaya hazır. Kalbinden, çocuktan kopmuş insan aslında farkında olmadan hayatta savrulur durur galiba, çocuğu dinlemeyi öğrenense gider kalbinin peşinden… Galiba…

Bu fikirle ortaya çıkan ”Eve Dönüş-İçimdeki Çocuğun Hikayesi” isimli video, bu videoyu benimle çekip, bu şarkıyı bana dinletip ”Hocam bu şarkı çok güzel, bir şeyler yapalım” diyen Lale’min , doğum günü kutlaması adına özellikle bugün paylaştığım ve YouTube kanalımın ilk videosu olan videoyu sizle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Video’yu buradan izleyebilirsiniz:  

Aynı buradaki gibi, o çocuğa ulaşana kadar karanlıkta karanlık olmuş yürürken, birden çocuk bizi kendine çeker aslında, o saf, bembeyaz… Kendi mücadelesini verir bizle ve bazen onunla hareket ederiz, uyum içinde oluruz, ama bazen de farkında olarak ya da olmadan onu bastırıyoruz. O ise ne yapar? Düştüğünde destek olur,arkanı döndüğünde peşinden gelir ve İnsan istese de istemese de o çocuk bir gün bir yerlerden çıkar ve kalbini kalbine katar.

İçinizdeki çocuğu özgür bırakın ve bırakın insanlar size deli desinler.

Canım Lale’m , bana ilham olduğun için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun,nice mutlu yıllara. İçindeki çocuğun sesinin farkına vararak büyümeye devam ettiğin bolca güzel yaşlara.