SELAMIN ALEYKÜM!

VAVELAHU’yu bulduğunuz için çok mutluyum! 

’Hayatı yaşamanın iki yolu vardır,biri hiçbir şey mucize değilmiş gibi yaşamak,diğeri her şey mucizeymiş gibi yaşamak.’’ – Albert Einstein

Buradaysanız, mucizelere hazırsınız demeketir, iyi eğlenceler!

HEMEN KAYIT OL!

Kurşunu altına,karanlığı ışığa,düşüncelerini maddeye dönüştürmek için,hoşgeldin.

Bu gerçek özüne uyanma yolculuğu. Bu yolculukta aslında hep bildiğin ama dış koşullar tarafından zamanla unuttuğun öz gerçeğini hatırlayacaksın. 

VAVELAHU NASIL ORTAYA ÇIKTI?

Sizlerden gelen maillerle başladı! 

Yolculuğunuza beni davet ettiğiniz için ve bana güvenerek sorularınızı sorduğunuz için çok teşekkür ederim.

Genel olarak gelen soruların hep aynı yerlerde dolandığını gördüm. 

-Bunu nasıl yapıyorsun?

-Hayat amacım nedir?

-Hayallerimin peşinden koşarken nasıl para kazanmaya devam edicem?

-Kendimi ifade etmekte zorlanıyorum,bu konuda nasıl özgürleşebilirim?

-Hep aynı durumları ve aynı tip ilişkileri yaşıyor gibiyim, bu döngüyü nasıl kıracağım?

-Ruhsal yolculuk çalışmalarıma nereden başlamam gerek?

-Bu yolda karşılaşacağım engeller var mıdır, varsa nasıl çözebilirim?

-Hayatımda böyle böyle bir dönemden geçiyorum,bana ne yapmamı önerirsin?

Bu ve benzeri sorular 🙂

Öncelikle, zaten buradaysan bir arayış içindesin demektir ve bu soruların cevabının zaten senin içinde olduğunu hatırlatmakla başlayayım. 

Bütün bu cevapları sen kendi içinde bulurken, bana izin verdiğin sürece, sana sadece anahtarların nerede olduğunu göstereceğim, sonrasında iste anahtarı almak ve kapıyı açmak, senin içindeki güçle birleşerek mümkün olacak.

Yolumuz nedir?

Yolumuz Sevgi 🙂

Ben bir öğretmen ya da guru ya da hayat koçu değilim. Sadece yolunda bir varlık, farkındalıkla yolculuğunda ilerlemeye devam eden bir insan ve bu yolda OLurken , OLduğu şeyi paylaşmaya kendini adamış bir ruhum. 

Okuduğum ve anladığım şeylerden ziyade, olduğum şey ile, sana destek olacağım.

Çünkü eğer asla ORADA bulunmadıysan, o zaman nasıl bileceksin? Asla renkleri görmemiş biri gökkuşağını anlatabilir mi? Tam olarak öyle bir şey 🙂

Vavelahu’da kendi içimize olan yolculuğunda, sana yardımcı olacak bir çok pratik var, bu pratikler antik öğretilerden,onları bize ulaştıran bilgelerin çalışmalarından ve yolumda bana yardımcı olan bir çok bilgeden öğrendiklerimden harmanlanarak hazırlandı.

Burada resmi bir dil yok, günlük hayatta neyse o, bu samimiyetle ve güvenle yolumuza başlamak önemli.

 

NASIL ÇALIŞACAĞIZ?

Başvuru formundan odaklanmak istediğin konuları seçebilirsin,seçtiğin konulara göre içerikler ve çalışmalar göndereceğim,ayrıca süreç boyunca ve devamında her türlü soru için bana her zaman ulaşabilirsin!

 

VAVELAHU – Bütüncül Kişisel Gelişim Programı

Burada odaklanacağımız konu, kişisel gelişimi bütüncül olarak ele almak. Her hafta için farklı pratikler, okunacak yazılar,izlenecek videolar ve farklı çalışma kağıtların olacak. Bu programı 2 haftalık, 4haftalık ya da 8 haftalık seçebilirsin. Çalışmanda ne kadar derinleşmek istediğine bağlı olarak istediğin paketle başlayabilirsin 🙂

VAVELAHU- Kendini İfade Et

Eğer kendini çok sıkışmış ve seni yargılamadan dinleyecek bir insana ihtiyaç duyuyorsan, ya da sadece sorular sormak , cevaplar düşünmek istiyorsan, benimle video araması,sesli arama ya da mailleşmek için randevu alabilirsin.

VAVELAHU – Dans

Dansını geliştirmek için buradasın! 

Burada hiphop freestyle,house,dancehall,waacking,high heels ve koreografi olarak online eğitimler alabilirsin. İstediğin şarkıya koreografi alıp, videolarla öğrenmeye devam edebilirsin. 

VAVELAHU-Yoga

Hobi olarak ya da yolculuğunda derinleşmek için yogaya odaklanmak istiyorsan, ya da bir rahatsızlığın varsa ve bunu içinde bulunan güçle beden-nefes farkındalığını kullanarak düzenlemek istiyorsan, buradan yoga dersi videolarıma ulaşabilir, kendi durumun için özel yoga ders programı elde edebilir ve felsefede derinleşebilirsin.

yOLumuz açık olsun,

VAVELAHU’NUN KELİME ANLAMINI ÖĞRENMEK İÇİN BURAYA TIKLA!
instagram.com/vavelahu

Sevgi ile

Ezgi LU

Daha fazlası için TIKLA!